AREA 9 NSW – SYDNEY NORTH

Bill Turner Cup 2024  Area 9 Sydney North

Round 1

12/04/24

Round 2

10/05/24

Round 3
31/05/24
Round 4

14/06/24

Round 5
28/06/24
St Augustines College (3)
Draw branch
St Augustines (4)
Draw branch
St Augustines (0)
Draw branch
St Luke’s Grammar
Draw branch
Draw branch
Northern Beaches Christian (1)
Davidson (4)
Draw branch
Davidson (0)
Oxford Falls Grammar (3)
NBC Balgowlah Boys (2) NBC Balgowlah Boys (0)
Draw branch
St Luke’s Grammar (1)
Mater Maria College (1)
Barrenjoey (0)
Draw branch
St Luke’s Grammar (3)
St  Luke’s Grammar (6)
William Clarke College (3)
Draw branch
William Clarke College (1)
Draw branch
William Clarke College (1)
Draw branch
William Clarke College
Carlingford (2)
Pennant Hills (6)
Draw branch
Pennant Hills (0)
Arden Anglican (1)
Castle Hill (2)
Draw branch
Castle Hill (3)
Draw branch
Castle Hill (0)
Redfield College (0)
Holy Cross College (3)
Draw branch
Holy Cross College (2)
Cherrybrook Tech (2)
Killarney Heights (7) Killarney Heights (4)
Draw branch
Killarney Heights (2)
Draw branch
Killarney Heights
Draw branch
St Leo’s College (1)
Chatswood (4)
Draw branch
Chatswood (0)
Turramurra (3)
Knox Grammar (6)
Draw branch
Knox Grammar (8)
Draw branch
Knox Grammar (1)
Killara (1)
NBC Cromer (1)
Draw branch
NBC Manly (0)
NBC Manly (5)
Epping Boys (4)
Draw branch
Epping Boys (3)
Draw branch
Epping Boys (1)
Draw branch
St Ignatius College
SSC Balmain (1)
Asquith Boys (2)
Draw branch
Asquith Boys (2)
Muirfield (0)
St Ignatius College (2)
Draw branch
St Ignatius College (6)
Draw branch
St Ignatius College (4)
Hunters Hill (1)
SSC Leichhardt (7)
Draw branch
SSC Leichhardt (2)
Cammeraygal (1)
 Preliminary Round: 28/03/24
Winning coaches must communicate results to the State Manager Lindsay Hewison Ph 024342 3668  lindsayhewison@bigpond.com after each match. Completed team sheets to be forwarded to him within 24 hours.

Coaches/Managers – please use the new Team Sheet available under the downloads tab. Matches must be played by these dates.

Lake Macquarie - Love the Lake