AREA 2 CAPRICORNIA – WIDE BAY – SUNSHINE COAST – BRISBANE NORTH

Bill Turner Cup 2019 Area 2  Capricornia – Wide Bay – Sunshine Coast- Brisbane North

Round 1
10/05/19

 

Round 2
 24/05/19

 

Round 3
14/06/19

 

Round 4
 28/06/19

 

Round 5
26/07/19

 

Rockhampton Grammar (0)
Draw branch
The Cathedral (2)
Draw branch
Emmaus (0)
Draw branch
Shalom
Draw branch
Draw branch
 Area Champion
The Cathedral School (8)
Bye
Draw branch
Emmaus (3)
Emmaus College
St Luke’s Bundaberg (0)
Draw branch
Bundaberg (1)
Draw branch
Shalom (3)
Bundaberg (2)
Shalom
Draw branch
Shalom (3)
Bye
Urangan
Draw branch
Urangan (3)
Draw branch
Urangan (1)
Draw branch
Maryborough
Bye
Fraser Coast (2)
Draw branch
Xavier (0)
Xavier (3)
James Nash (8)
Draw branch
James Nash (0)
Draw branch
Maryborough (7)
Aldridge (0)
St Mary’s Maryborough (0)
Draw branch
Maryborough (5)
Maryborough (3*)
Chancellor
Draw branch
Chancellor (2)
Draw branch
Chancellor (1)
Draw branch
Chancellor
Draw branch
Bye
St Teresa’s (4)
Draw branch
St Teresa’s (0)
Glasshouse Country (0)
Kawana Waters (7)
Draw branch
Kawana Waters (10)
Draw branch
Kawana Waters (0)
Grace Caboolture (0)
Maroochydore (4)
Draw branch
Maroochydore (0)
St Johns Nambour (1)
Aspley (4)
Draw branch
Aspley  (0)
Draw branch
Murrumba (3)
Draw branch
Murrumba
Kedron (1)
Murrumba (1)
Draw branch
Murrumba (1)
The Lakes (0)
Grace Lutheran (6)
Draw branch
Grace Lutheran (3)
Draw branch
Grace Lutheran (2)
Aviation(0)
Clontarf Beach (1)
Draw branch
Narangba Valley (2)
Narangba Valley (4)
Qualifying Rounds:  QA   Kedron (3) v Sandgate (0)

QB    Northside Christian (1) v Narangba Valley (3)

 

 

Winning coaches must communicate results to the Area Managers:

Rick Rexa, Maroochydore SHS

Ph 54097333  Fax 54097300   Mobile 0409939191    Email [email protected]

OR David Donaldson

Ph 55438273  Mobile 0428131341        Email [email protected]

Please use the new team sheets, which are available under the downloads tab. Matches must be played by these dates.

Lake Macquarie - Love the Lake

Be Sociable, Share!